Zapraszam na Błękitny Marsz


W obronie miejsca Polski w Europie. W proteście przeciw łamaniu Konstytucji i standardów demokratycznego państwa. W imieniu Polski obywatelskiej – spotkajmy się wszyscy 7 maja o 13.00 przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie na Błękitnym Marszu pod hasłem „Jesteśmy i będziemy w Europie”!

– Jesteśmy z różnych ugrupowań – parlamentarnych i pozaparlamentarnych – ale jesteśmy razem. Jesteśmy i będziemy w Europie! – mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna podczas wspólnej konferencji prasowej z liderami opozycji: Mateuszem Kijowskim, Barbarą Nowacką, Ryszardem Petru i Władysławem Kosiniak-Kamyszem.

Na naszej manifestacji jest miejsce dla wszystkich, którzy chcą silnej, europejskiej, obywatelskiej Polski. Dla wszystkich, którzy nie zgadzają się na odwracanie się od tych wartości przez obecną ekipę rządzącą.

Jedynym skutecznym narzędziem obrony tych wartości i sprzeciwu wobec działań coraz bardziej bezwzględnej władzy jest aktywność obywatelska – więc bądźcie 7 maja z nami w Warszawie, zaproście rodziny i znajomych. Pokażmy siłę obywateli – pokażmy, że jesteśmy i będziemy w Europie!

7 maja wszyscy spotkajmy się pod Trybunałem Konstytucyjnym!

Zainteresowanych wyjazdem zachęcam do kontaktu z moim biurem poselskim (Strzelecka 15/1 tel. 732 922 633 mail: sibinska.krystyna@gmail.com); zapewniamy transport i doborowe towarzystwo. Wjazd do Warszawy 7 maja o godzinie 6.00 spod hotelu Qubus.