Pierwszy dzwonek


szkolastartPo wakacyjnym wypoczynku rozpoczyna się nowy rok szkolny. Niech stanie się dla wszystkich pasmem sukcesów edukacyjnych. 

     Uczniom, a szczególnie tym, którzy po raz pierwszy rozpoczynają naukę, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole i nauce, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów, a szkoła była tym miejscem, którego progi przekraczacie z poczuciem bezpieczeństwa. 

     Wszystkim Uczniom życzę, aby zdobywanie nowej wiedzy i kolejnych umiejętności niosło ze sobą radość. Niech każdego dnia towarzyszy Wam świadomość, że najważniejszym celem szkoły jest pomóc każdemu z Was stać się lepszym, mądrzejszym i dojrzalszym.

      Rodzicom, życzę samych radości i wielu wzruszeń z sukcesów osiąganych przez dzieci, abyście Państwo zawsze znajdowali w szkole partnera wspierającego starania o zapewnienie Waszym dzieciom jak najlepszych warunków startu w dorosłe życie.

     Nauczycielom i pracownikom Oświaty składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, satysfakcji z działań na rzecz wspólnego dobra oraz zadowolenia z trudnej i niezmiernie ważnej pracy.

     Wszystkim życzę udanego roku szkolnego, wytrwałości i wiary we własne umiejętności oraz wielu sukcesów w roku szkolnym 2014/2015.

                                                                                    Poseł na Sejm RP Krystyna Sibińska